See lehekülg on Sulle, kui soovid end keele alal täiendada

Kas oled teistega suheldes vahel märganud, et Sina mõtlesid küll üht, aga teine pool sai sellest täiesti teisiti aru? Vahel otse vastupidi. Kas oled mõelnud, miks tekib nii palju kohtuvaidlusi, mille sisu keerleb vaid ühe sõna või lause ümber?

Miks see nii on ja mida võiks teha, et arusaamatusi ning mõttetut raha-, aja- ja närvikulu vältida?

Mina tean vastust. Kõige sagedamini on asi ajapuuduses ja puudulikus eneseväljendamise oskuses ehk kokkuvõttes selles, kui (eba)selgelt me oma sõnumit edastame. Pole vahet, kas kirjutad kooli lõputööd, CV-d või motivatsioonikirja, müüd tooteid või teenuseid, esindad mõnd ettevõtet või iseend – selleks, et end nähtavaks ja kuuldavaks teha ning konkurentide seast silma paista, tuleb esmalt osata suhelda selges ja korrektses keeles.

Mihkel Raud kirjutab oma bestselleris "Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda" nii:

/…/ firma, millel puudub võime ümbritseva maailmaga korrektselt suhelda, läheb varem või hiljem pankrotti. Pigem varem.

Kardan, et Raual on õigus, sest ka uuringud kinnitavad, et segane eneseväljendus ja vigane kirjutusstiil jätab kirjutajast ebaintelligentse ning lohaka mulje. Käsi püsti, kes soovib omale sellist kuvandit!

Kuid keegi meist pole sündinud säravaks oraatoriks ega vahedaks sulesepaks. Need on oskused, mida tuleb õppida ja pidevalt arendada. Kui sina kätt ei tõstnud ning tunned, et sinu väljendusoskuses on veel lünki, mida kasuliku infoga täita, siis mul on sulle hea uudis.


[E-RAAMAT] Saad omale soetada minu värske raamatu "Kirjuta lihtsalt, väljendu selgelt ehk Kuidas kirjutada ideaalset naist". Seal õpetan Sind vältima karisid, mille otsa isegi kogenud kirjutajad pahaaimamatult ja korduvalt seilavad, teadmata isegi, et nende paat põhjast lekib.

See on kiire ja igaühele mõistetav pilguheit keeletoimetaja töös ettetulevatele tüüpvigadele koos näidete ja soovitustega. Ei mingeid keerulisi lingvistikatermineid ega tühja juttu. Võid sellesse suhtuda kui töövihikusse, selle välja printida ja järgmisi kirjatöid kirjutama asudes näpuga järge ajada.

Vastutasuks selle 32-leheküljelise kompaktse ja aegumatu juhendi eest soovin vaid sinu e-posti aadressi. Olen kindel, et see pisku investeering tasub end kiiresti ära, ükskõik kui pikki või mis valdkonnas tekste Sa kirjutad.

Telli e-raamat "Kirjuta lihtsalt, väljendu selgelt ehk Kuidas kirjutada ideaalset naist".

Soovin e-raamatut


[KOOLITUS] Kui Sind huvitab turundus või sul on mingil muul põhjusel vaja kirjutada toimivaid müügitekste, siis pakun sulle võimalust osaleda koolitusel "Veenvad ja selged turundustekstid", kus turunduskoolitaja Proua Ekspert Marika Juusu õpetab, kuidas kirjutada veenvaid müügitekste ning mina räägin sellest, kuidas vältida tüüpvigu ja väljendada end nii, et lugeja mõistaks Su tekste just sel moel, nagu Sina seda soovinud oled.

Senistest koolitustest oleme saanud väga head tagasisidet ja lisaks veel ettepanekuid, mida tulevikus alati arvestada püüame. 

Lisaks väärt turundus- ja keelenõuannetele saad koolitusel osaledes kingituseks meie e-raamatud: minult "Kirjuta lihtsalt, väljendu selgelt ehk Kuidas kirjutada ideaalset naist" ning Proua Eksperdilt "Kuidas kirjutada veenvaid müügitekste". See teeb kokku üle 60 lehekülje väärt kraami, mis potsatab Sinu meilile juba siis, kui oled end koolitusele ära registreerinud.

Üks ühendkoolitusel osaleja mainis koolituse lõpus, et tavaliselt lendavad tal igasugused koolitusmaterjalid otse prügikasti, kuid meie e-raamatud printis ta enne koolitust lausa välja, sest need olevat nii head ja ülevaatlikud.

Järgmine viiepäevane koolituste sari toimub 17.–21. jaanuaril 2022 kell 10.00–11.30, hind 249 eurot.

Kõikidele koolitustele kehtib 100% raha tagasi garantii!

Töötukassa kliendid saavad koolitust ka töötukassa kaudu tellida.

Loe koolituse kohta lähemalt.

Soovin osaleda koolitusel


[UUDISKIRI] Kui Sa vajad veel mõtlemisaega ega soovi praegu koolitusel osaleda, kuid soovid 

  • oma kirjutamisoskust siiski tasapisi arendada,
  • olla esimeste seas, kes uute koolituste toimumisajast teada saab või
  • olla kursis keelemaailmas toimuvaga,
 siis telli Tekstitohtri uudiskiri.

Ära muretse, ei mingeid igapäevaseid müügikirju, sest ma ei soovi sind tüüdata, vaid jagada väärtust, mille leian keelehuviliste jaoks kasuliku olevat. Pigem saad minult kirju harvem, kuid see-eest sisukamaid ja tulusamaid. Ning loomulikult saad uudiskirjast iga hetk kerge vaevaga loobuda.

Soovin tellida uudiskirja

[FACEBOOK] Kui Sa oled sotsiaalsem ning soovid kätt pidevalt pulsil hoida, saada keeleinfot väikeste ampsude kaupa või osaleda küsitlustes, oled teretulnud jälgima ka Tekstitohtri Facebooki lehte. Seal postitan sagedamini ja vahel saab ehk naljagi.

Hakkan Facebooki jälgijaks