***

Tänan Mirel Püssi, kes aitas toimetada lasteraamatut "Tänutäht".

Jäin koostööga väga rahule.
Mirel on kiire, asjakohane ja teeb oma tööd südamega.

***
Kui soovid, et Sinu sõnumid päriselt jõuaksid Sinu lugejateni, siis on just Mirel koostööks see õige inimene! Mirel ei piirdu lihtsalt teksti toimetamisega, vaid ta päriselt annab endast parima, et Sinu soove ja mõtteid mõista ning need parimal moel edasi anda. Mirel on oma töös väga kiire ja põhjalik ning olen tema tööga väga rahule jäänud! Kindlasti jätkub meie koostöö ka tulevikus!

Kristi Iro
Creativity OÜ

***

Mirel on väga hea keeletoimetaja, kes lisaks keele parandamisele oskab arvestada ka teksti sisuga, säilitades autori stiili. Temaga on tore koos töötada ja segaseid kohti ühiselt mõelda. Väga hea ja õpetlik kogemus. Teine kordki :)

Piret Orav

***

Oleme nüüdseks teinud Mireliga koostööd pea aasta ja seniste tööde kohta saame öelda, et tellitud tööd on kiiresti tehtud ja vastanud meie ootustele.

Luisa Tõlkebüroo

***

Tänan väga Tekstitohtrit, kes on mind aidanud ajakirjade tekstitoimetamisel. Mireli puhul hindan eelkõige tema operatiivsust ja samas paindlikkust kontekstist lähtuvaid keelelisi järeleandmisi teha.
Meie koostöö on tõesti hästi sujunud.

Elin Järvsaar
Ekspress Meedia AS

***

Täname Mirel Püssi, kelle abi teksti viimistlemisel oli hindamatu. Mireli järeleandmatu soov saavutada lõplik ja kompromissitu kvaliteet võiks olla eeskujuks kõigile, kes kirjastamisega kokku puutuvad.

Indrek Ranne
Spetselektroodi AS

***

Mind on Tekstitohter aidanud tõlgete eesti keelde panemisel. Parandused ja ettepanekud on alati olnud asjakohased, andnud tekstile juurde ja sisendanud kindlust hea lõpptulemuse suhtes. Hindan kõrgelt Mireli selget joont, professionaalsust ja paindlikkust. Töö, mis on oma hinda väärt!

Piret Usin
Suulise Tõlke OÜ