***
Olen teinud Mireliga  koostööd juba mõni aasta ja olen sellest tegelikult täiesti sõltuvuses.
Esiteks olen ma ise õppinud natuke paremini kirjutama, sest Mireli parandused ja kommentaarid seal juures on nii hea õppematerjal.
Teiseks muudab ta kõik minu segased tekstid nii selgeks, et mul on päriselt kohe uhke tunne neid avaldada. Nagu need oleks minu tehtud ... selline tunne on. Ega keegi ei tea, et mu salarelvaks on hoopis Tekstitohter.
Ja kolmandaks, kui ma vaid küsin, siis Mirel viitsib isegi sisuliselt anda tagasisidet, mis on eriti tänuväärt. Sest kõik tekstikirjutajad teavad, et üksi oma teksti otsas istuda, ilma tagasisidet saamata, võib olla päris piinarikas.

Turunduskoolitaja Marika Juusu
Prouaekspert.ee

***
Kui soovid, et Sinu sõnumid päriselt jõuaksid Sinu lugejateni, siis on just Mirel koostööks see õige inimene! Mirel ei piirdu lihtsalt teksti toimetamisega, vaid ta päriselt annab endast parima, et Sinu soove ja mõtteid mõista ning need parimal moel edasi anda. Mirel on oma töös väga kiire ja põhjalik ning olen tema tööga väga rahule jäänud! Kindlasti jätkub meie koostöö ka tulevikus!

Kristi Iro
Creativity OÜ
***

Tänan Mirel Püssi, kes aitas toimetada lasteraamatut "Tänutäht".

Jäin koostööga väga rahule.
Mirel on kiire, asjakohane ja teeb oma tööd südamega.

***

Mirel on väga hea keeletoimetaja, kes lisaks keele parandamisele oskab arvestada ka teksti sisuga, säilitades autori stiili. Temaga on tore koos töötada ja segaseid kohti ühiselt mõelda. Väga hea ja õpetlik kogemus. Teine kordki :)

Piret Orav

***

Oleme nüüdseks teinud Mireliga koostööd pea aasta ja seniste tööde kohta saame öelda, et tellitud tööd on kiiresti tehtud ja vastanud meie ootustele.

Luisa Tõlkebüroo

***

Tänan väga Tekstitohtrit, kes on mind aidanud ajakirjade tekstitoimetamisel. Mireli puhul hindan eelkõige tema operatiivsust ja samas paindlikkust kontekstist lähtuvaid keelelisi järeleandmisi teha.
Meie koostöö on tõesti hästi sujunud.

Elin Järvsaar
Ekspress Meedia AS

***

Täname Mirel Püssi, kelle abi teksti viimistlemisel oli hindamatu. Mireli järeleandmatu soov saavutada lõplik ja kompromissitu kvaliteet võiks olla eeskujuks kõigile, kes kirjastamisega kokku puutuvad.

Indrek Ranne
Spetselektroodi AS

***

Mind on Tekstitohter aidanud tõlgete eesti keelde panemisel. Parandused ja ettepanekud on alati olnud asjakohased, andnud tekstile juurde ja sisendanud kindlust hea lõpptulemuse suhtes. Hindan kõrgelt Mireli selget joont, professionaalsust ja paindlikkust. Töö, mis on oma hinda väärt!

Piret Usin
Suulise Tõlke OÜ